GreenCoop družstvo

Budovateľská 7194, Dunajská Streda 929 01, Slovensko

NAŠE PLODINY

paradajky, uhorky, šaláty

PESTUJEME NA PLOCHE

25 hektárov

O NÁS

GreenCoop je združením pestovateľov Veselých paradajok zo Žitného Ostrova. Naše združenie zoskupuje pestovateľov, ktorých filozofiou je pestovať chutné a zdravé paradajky s čo najmenšou ekologickou stopou. Sme žitnoostrovskí farmári, ktorí sa rozhodli v tradícií svojich predkov pokračovať a ktorí majú radosť z pestovania. Riadia sa jednoduchým vnútorným presvedčením, podľa ktorého „Zákazník musí dostať vždy bezpečné potraviny, najvyššiu kvalitu a najlepšiu chuť“. Sme hrdí na našu „Veselú paradajku“, ktorou sa snažíme pripomínať chute nášho detstva. Pre dosiahnutie tých najlepších chutí si dôkladne vyberáme odrody, ktoré testujeme a ochutnávajú sa minimálne jeden rok.

NAŠA VÍZIA

Je pestovať chutné a zdravé paradajky s čo najmenšou ekologickou stopou. Snažíme sa pestovať tak, aby sme prírodu zaťažili v čo najmenšej miere.

NAŠE SRDCOVKY

paradajky (Medulka, Hranáčik, Čerinka, Strapáčik, Koktejlka, Bobulienka, Rubín, Bejbynka), čučoriedky, melóny (Baby melón, Vodný melón, melón s nízkym počtom jadierok), papriky (Palermo, pálivá paprika, kápia, zelená paprika), uhorky (šalátové), tekvice, mrkva, zeler, jahody (Slahôdky)